
З 24 по 28 жовтня у Тамбові пройшов Нобелівський конгрес лауреатів Нобелівських премій і нобелістів. Міжнародна конференція відкрилася під девізом «Наука, технології, суспільство та міжнародний нобелівський рух».
У роботі конгресу взяли участь представники родини Нобелів, лауреати Нобелівських премій, вчені з Австрії, Болгарії, Німеччини, Ізраїлю, Італії, Росії, США, Швеції та України, а також відомі нобелісти і представники міжнародних організацій.
Визначною подією конгресу стала публічна заява засновників «Нобелівського Трасту Стійкості» Мікаела і Петера Нобелів про заснування нової номінації премії за видатні дослідження у галузі сталого розвитку суспільства, у тому числі в галузі альтернативної енергетики.
«Це можуть бути будь-які роботи технологічного плану з обов'язковим практичним застосуванням, які приносять максимальну користь людству в різних сферах. Спочатку робили наголос лише на альтернативній енергетиці, але до закінчення конгресу, закінчення всіх переговорів усі погодилися, що це повинна бути не тільки енергетична праця, а будь-які технології, які так чи інакше приносять користь людству», – підкреслив В'ячеслав Тютюнник, керівник Міжнародного Інформаційного Нобелівського центру, який базується у Тамбові.
XI Міжнародний Нобелівський конгрес проходив у традиційному форматі зустрічі-конференції лауреатів Нобелівських премій та нобелістів. Україну представляв доктор біологічних наук, академік, Президент Міжнародної Академії наук з апітерапії та бджільництва, Президент Міжнародного Фонду сприяння розвитку бджільництва та апіфітотерапіі, голова наукової ради Компанії ФІТАПІСВІТ®, Ігор Олександрович Дудов.
27 жовтня, у день доповідей і досліджень нобелівського рівня, виступаючи з доповіддю «Апіфітотерапія як комплекс геовітальних біопротекторів» він підкреслив, що: «... напруженість екологічних параметрів, яка пов'язана з побічними ефектами цивілізації, часто від самого початку послаблює адаптивні можливості організму людини. В цих умовах виникає необхідність вишукувати малотоксичні, безпечні речовини, що коригують функції організму. Джерелом таких препаратів є натуральні продукти тваринного (бджільництва) і рослинного походження. Апі- і фітопрепарати містять біологічно активні речовини в ідеально збалансованому, оптимально структурованому комплексі. Композиції органічних і мінеральних сполук наближаються до розвиненої впродовж мільйону років структури живої системи і діють м'яко, тактовно та нормалізуючи. Тому зусилля, спрямовані на розробку отримання і практичного використання апі- і фітопрепаратів відповідають запитам медицини сьогоднішнього дня».
З трибуни Міжнародного Нобелівського конгресу Ігор Олександрович звернувся до шановних учасників з приводу сприяння введенню до медичних класифікаторів спеціальностей фаху лікар-апітерапевт. На жаль, це питання, зважаючи на зміни геополітичної ситуації наприкінці XX століття, з 1988 року, коли І. А. Дудов вніс пропозицію про введення даної професії до Наукової Ради з бджільництва та апіфітотерапіі при Держкомітеті з науки і техніки СРСР, залишилось невирішеним.
Розповідаючи історію створення НВАО «Цвітень» (Дніпропетровськ, Україна, 1990 р.), яким була розроблена і впроваджена «Методика регуляції гомеостазу людини, профілактики та лікування вегетативно-судинної дистонії, атеросклерозу та остеохондрозу хребта» за допомогою апіфітотерапевтичних комплексів, Ігор Олександрович представив продукцію сучасної української Компанії ФІТАПІСВІТ®. Він зауважив, що в 2015 році уся науково-технічна документація, технології виробництва та методики застосування «Цвітень» були передані до управління Компанії ФІТАПІСВІТ® (Житомир, Україна). На сьогоднішній день це провідний виробник в області апітерапії. ФІТАПІСВІТ® випускає апіфітопродукцію у повній відповідності до рецептури унікальних розробок НВАО «Цвітень».
Представлені фітапідраже, крем-бальзами, фітапібальзами та медові композиції ФІТАПІСВІТ®, потрапивши до рук учасників прямо з трибуни XI Міжнародного Нобелівського конгресу, роз'їхалися по всьому світу. Продукція, аналіз якої під час експериментальних і клінічних досліджень впродовж чверті століття довів, що обрані апі- і апіфітопрепарати виявилися ефективними при широкому спектрі патологічних змін, а саме гемодинамічних, порушеннях функцій нервової системи, апарату дихання, травлення, виділення, репродуктивно-сексуальної сфери, викликала широкий резонанс серед 1,2 тисячі учасників Міжнародної зустрічі-конференції.
Крім конференції, впродовж конгресу відбулося безліч інших цікавих подій. Адже кожен новий Міжнародний Нобелівський конгрес – це перш за все нові ідеї, майстер-класи, зустрічі, велика кількість доповідачів і слухачів, обговорення й пошук вирішення певних проблем.
Участь у цій події українського вченого Ігоря Олександровича Дудова дозволила відчути себе як виробнику вітчизняної фітапіпродукціі, так і українському споживачеві продукції ФІТАПІСВІТ® частиною великої позитивної сили, яка дійсно зможе реально змінити наш світ на краще.
Імунна система працює в режимі нон-стоп: завжди напоготові щоб своєчасно помітити, зреагувати та ідентифікувати ворожі патогени. Часті застуди – сигнал про потребу у підтримці, яку найкраще забезпечать природні імуномодулятори.
Прополіс – унікальний природний антибіотик, що витримав випробування часом, науковими дослідженнями і результативністю. Джерело природної корисності, яке заради здоров’я людини утворює синергічні поєднання і змінює форму.
Турбота про здоров’я – це головна інвестиція в майбутнє! Знають усі, а дотримуються одиниці. Тому тільки факти, перевірена статистика та авторська рецептура фітапіпродуктів Програми ДОВГОЛІТТЯ заради щасливого завтра у будь-якому віці.