
29-30 березня 2018 року делегація ФІТАПІСВІТ® на чолі з Президентом та Засновником Компанії Валерієм Лавреновим взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Застосування методів лікування і апіпрепаратів у медичній, фармацевтичній та косметичній практиці», що відбулась на базі Національного фармацевтичного університету у місті Харків.
На конференції були присутні представники 8-ми міжнародних організацій і асоціацій з апітерапії з різних країн Східної Європи, 26-ти вищих навчальних закладів України та Європи, 3-ох Національних наукових центрів України, а також хіміко-фармацевтичних підприємств та апіцентрів з різних міст України.
Робота форуму, спрямованого на покращення лікарського забезпечення населення України, створення сприятливих умов для міжнародних зв’язків у даному напрямку, розробку нових сучасних медичних технологій та апіпрепаратів для лікування різних захворювань, була присвячена щорічному Всесвітньому дню апітерапії, що відзначається в день народження лікаря загальної практики – «батька сучасної апітерапії» Філіпа Терча, який у 1888 році написав про власні спостереження щодо лікування бджолиною отрутою ревматичних поліартритів (Доповідь про конкретні зв’язки між бджоловжаленням і ревматизмом).
При розгляді теоретичних та практичних аспектів розвитку апітерапії та бджільництва в Україні було відмічено, що нині із застосуванням продуктів бджільництва лікують захворювання серцево-судинної системи і системи кровотворення, хвороби нервової, травної та дихальної систем організму, захворювання опорно-рухового апарату, очні хвороби, захворювання сечостатевої системи, дерматити, псоріаз, екзему, нейродерміт, шкірний свербіж різної локалізації та багато інших захворювань, що не піддаються традиційному медикаментозному лікуванню.
Не випадково обсяги експорту українського меду постійно зростають, а галузь бджільництва має величезний експортний потенціал. У 2017 році з України на зовнішні ринки було експортовано майже 68 тисяч тон меду. Найбільшими покупцями стали країни Європейського союзу. Німеччина здійснила закупівлю українського меду на $ 34,2 млн, а Польща – на $ 21,8 млн. У ТОП-3 імпортерів також увійшли США з об’ємом закупівлі $ 26,9 млн. Безмитна квота ЄС на постачання українського меду у 2018 році була збільшена до 7900 тон і вибрана на 100 % за перші 11 днів січня (у 2017 році квота становила 5400 тон і була вибрана за 4 години).
Доповідачами було відмічено, що науковий напрямок по створенню лікарських препаратів і косметичних засобів на основі стандартизованих субстанцій продуктів бджільництва в Україні стрімко розвивається. Популярність останніх пояснюється у першу чергу їх високою ефективністю і полівалентною дією біологічно активних сполук, а також їх низькою токсичністю.
При висвітленні питань фармакологічних та клінічних аспектів вивчення та впровадження нових лікарських апіпрепаратів увага учасників конференції акцентувалася на нагальній потребі створення новітніх апіпродуктів, здатних допомогти вітчизняній фармації та медицині у лікуванні захворювань різноманітної етіології та значно поліпшити рівень здоров’я населення, підвищити якість життя людей, що зі свого боку за рахунок пролонгації працездатності призведе у якості компенсаторного механізму підтримки економічного зростання до підвищення економічного потенціалу України в цілому.
У зв'язку з війною, з 24.02.2022 ми були змушені перервати робочі процеси та відвантаження замовлень. Наразі роботу відновлено у спрощеному режимі. Будь ласка, ознайомтесь з деякими змінами у роботі нашого інтернет-магазину в даний час.
Вибір здорового та активного життя, здорова звичка вживати натуральні продукти бджільництва та їх синергічне поєднання в апіфітодієтичних комплексах ФІТАПІСВІТ®, зробить раціон правильним і доцільним з погляду кожної клітини організму.
Запашна медова солодкість нарівні з діамантами є еталоном вічної та непорушної цінності. Виняткової за корисністю людині. Унікальною як і бджола, що перетворює алмазний нектар на діамантові краплини сонця.