У зв'язку з війною, ми змушені внести зміни у процеси оплати та відвантаження замовлень.

Ознайомитись зі змінами

 

prodaji po structire  

Оплата замовлення

Оплатити покупку можна будь-яким зручним способом:

  • Оплата карткою, GPay, Apple Pay за допомогою платіжної системи LiqPay.
  • Оплата на картку Приватбанку, Монобанку через Приват24 або мобільний додаток Monobank.
  • Оплата при отриманні в Офіційних центрах Компанії ФІТАПІСВІТ®.
  • Оплата при отриманні у відділеннях «Нової Пошти» або «Укрпошти».

У випадку оплати замовлення при отриманні кур'єром або у відділеннях «Нової Пошти» та «Укрпошти» послуга післяплати оплачується окремо від вартості доставки за тарифами перевізника.

Оплата готівкою можлива в разі купівлі у пунктах самовивозу в регіонах України та у відділеннях «Нової Пошти» та «Укрпошти».

Оплата замовлень здійснюється виключно в національній валюті.

При оплаті замовлення в інтернет-магазині fitapisvit.ua на суму понад 1000 грн ви отримуєте його безкоштовну доставку кур'єрською службою до відділення «Нової Пошти» або «Укрпошти».

prodaji po structire  

Доставка замовлення

При купівлі товарів інтернет-магазину fitapisvit.ua доступна послуга доставки в будь-який населений пункт України.

Ви можете обрати найбільш зручний для Вас варіант доставки:

  • отримання товару в представництвах Компанії ФІТАПІСВІТ®;
  • доставка у відділення «Нової Пошти» по Україні;
  • доставка у відділення «Укрпошти» по Україні;
  • доставка кур'єром «Нової Пошти» за адресою по всій Україні;
  • доставка кур'єром «Укрпошти» за адресою по всій Україні

Доставка товарів відбувається зі складу ТОВ ФІТАПІПРОМ (м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 114).

Можливість отримання товару в представництвах Компанії ФІТАПІСВІТ® доступна при оформленні замовлення в інтернет-магазині fitapisvit.ua на етапі вибору «Способу доставки» і залежить від зазначеного вами міста (області).

Термін і вартість доставки залежать від суми замовлення та способу доставки. Оплата доставки проводиться згідно з тарифами перевізника.

Обов’язково перевіряйте відповідність, комплектність та цілісність пакування товарів вашого замовлення під час його отримання (комплектність визначається накладною, що додається до кожного замовлення).

prodaji po structire  

Повернення та обмін

Згідно з чинним законодавством, продукти харчування можливо повернути (обміняти) тільки у випадку, якщо вони виявились неналежної якості, та, або за умови, що їхній зовнішній вигляд не відповідає заявленому, порушені терміни придатності, а також є органолептичні зауваження (на що необхідний експертний висновок). За умови, якщо продовольчий товар належної якості, то відповідно до Додатку №3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року №172 «Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)» він не підлягає поверненню чи обміну.

Повернення коштів у разі сплати за товар готівкою можливе в день повернення товару або, в разі відсутності необхідної суми в касі, протягом періоду до 7 днів. Якщо оплата за товар здійснювалась покупцем у безготівковій формі, то повернення коштів відбувається також у безготівковій формі через установу банку. Тому, у разі розрахунків за товар банківською платіжною карткою, готівкові кошти за повернутий товар покупцю не повертаються, а перераховуються на його картковий рахунок в банку.

Обміняти непродовольчий товар на інший чи повернути його можна протягом 14 днів з моменту покупки за допомогою служби доставки або в Офіційних представництвах Компанії ФІТАПІСВІТ®. Для оформлення повернення необхідно надати чек (або накладну) і товар в упаковці.

 

Ми цінуємо та поважаємо наших клієнтів, тому завжди йдемо Вам назустріч у вирішенні суперечливих ситуацій.