У зв'язку з війною, ми змушені внести зміни у процеси оплати та відвантаження замовлень.

Ознайомитись зі змінами

 

Оплата

Оплатити покупку можна будь-яким зручним способом:

  • Оплата карткою, GPay, Apple Pay за допомогою платіжної системи LiqPay.
  • Оплата на картку Приватбанку, Монобанку через Приват24 або мобільний додаток Monobank.
  • Оплата при отриманні в Офіційних центрах Компанії ФІТАПІСВІТ®.
  • Оплата при отриманні у відділеннях «Нової Пошти» або «Укрпошти».

У випадку оплати замовлення при отриманні кур'єром або у відділеннях «Нової Пошти» та «Укрпошти» послуга післяплати оплачується окремо від вартості доставки за тарифами перевізника.

Оплата готівкою можлива в разі купівлі у пунктах самовивозу в регіонах України та у відділеннях «Нової Пошти» та «Укрпошти».

Оплата замовлень здійснюється виключно в національній валюті.

При оплаті замовлення в інтернет-магазині fitapisvit.ua на суму понад 1000 грн ви отримуєте його безкоштовну доставку кур'єрською службою до відділення «Нової Пошти» або «Укрпошти».

Доставка

При купівлі товарів інтернет-магазину fitapisvit.ua доступна послуга доставки в будь-який населений пункт України.

Ви можете обрати найбільш зручний для Вас варіант доставки:

  • отримання товару в представництвах Компанії ФІТАПІСВІТ®;
  • доставка у відділення «Нової Пошти» по Україні;
  • доставка у відділення «Укрпошти» по Україні;
  • доставка кур'єром «Нової Пошти» за адресою по всій Україні;
  • доставка кур'єром «Укрпошти» за адресою по всій Україні

Доставка товарів відбувається зі складу ТОВ ФІТАПІПРОМ (м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 114).

Можливість отримання товару в представництвах Компанії ФІТАПІСВІТ® доступна при оформленні замовлення в інтернет-магазині fitapisvit.ua на етапі вибору «Способу доставки» і залежить від зазначеного вами міста (області). Такий спосіб доставки доступний у містах Вінниця, Дніпро, Житомир та Львів.

Термін і вартість доставки залежать від суми замовлення та способу доставки. Оплата доставки проводиться згідно з тарифами перевізника.

Обов’язково перевіряйте відповідність, комплектність та цілісність пакування товарів вашого замовлення під час його отримання (комплектність визначається накладною, що додається до кожного замовлення).

 

Повернення та обмін

Згідно з чинним законодавством, продукти харчування можливо повернути (обміняти) тільки у випадку, якщо вони виявились неналежної якості, та, або за умови, що їхній зовнішній вигляд не відповідає заявленому, порушені терміни придатності, а також є органолептичні зауваження (на що необхідний експертний висновок). За умови, якщо продовольчий товар належної якості, то відповідно до Додатку №3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року №172 «Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)» він не підлягає поверненню чи обміну.

Повернення коштів у разі сплати за товар готівкою можливе в день повернення товару або, в разі відсутності необхідної суми в касі, протягом періоду до 7 днів. Якщо оплата за товар здійснювалась покупцем у безготівковій формі, то повернення коштів відбувається також у безготівковій формі через установу банку. Тому, у разі розрахунків за товар банківською платіжною карткою, готівкові кошти за повернутий товар покупцю не повертаються, а перераховуються на його картковий рахунок в банку.

Обміняти непродовольчий товар на інший чи повернути його можна протягом 14 днів з моменту покупки за допомогою служби доставки або в Офіційних представництвах Компанії ФІТАПІСВІТ®. Для оформлення повернення необхідно надати чек (або накладну) і товар в упаковці.

 

Ми цінуємо та поважаємо наших клієнтів, тому завжди йдемо Вам назустріч у вирішенні суперечливих ситуацій.