12 квітня дніпровський офіс ФІТАПІСВІТ® на конференції, присвяченій IV річниці заснування національного проекту ФІТАПІСВІТ®, об’єднав шанувальників оздоровчої продукції Компанії з різних куточків України. На святі відбулась презентація книги доктора біологічних наук, академіка, Президента Міжнародної Академії наук з апітерапії та бджільництва, Президента Міжнародного Фонду сприяння розвитку бджільництва та апіфітотерапії, голови наукової ради Компанії ФІТАПІСВІТ® Ігоря Олександрович Дудова «Суб’єктивна філософія».

 

7–9 червня у місті Вінниця відбувся V Лідерський Форум ФІТАПІСВІТ® 2019. Організатори Форуму створили безпрецедентний майданчик, де лідери дистриб’юції ФІТАПІСВІТ® з різних регіонів України відверто ділилися практичними напрацюваннями та особистим досвідом у сфері персонального брендінгу, професійного нетворкінгу, а також знаннями про те, як у сучасному світі знайти власну бізнес-нішу у мережевому маркетингу та досягти успіху.

 

У червні 2019 року ТОВ ФІТАПІПРОМ – ексклюзивний виробник продукції торгової марки ФІТАПІСВІТ® на основі експертної оцінки «Всеукраїнського галузево-аналітичного центру» стало одним з найкращих та отримало національний сертифікат «Компанія року 2018».

 

27–29 вересня столиця України зустріла учасників VI Лідерського Форуму ФІТАПІСВІТ® 2019, що пройшов під гаслом «Новий погляд – потужний стимул!». На Форумі відбулась презентація нової лінійки фітапібальзамів ТМ ФІТАПІСВІТ® – ЕЛІКСИРІВ на основі меду та прополісу, а також зустріч з автором базових рецептів нової розробки лікарем Валерієм Левандовським.

 

1 грудня відкрито інтернет-магазин ФІТАПІСВІТ®! Шанувальники натуральної оздоровчої продукції ФІТАПІСВІТ® на основі продуктів бджільництва та лікарських рослин отримали можливість з fitapisvit.ua здійснити комфортно та швидко покупку фірмових фітапіпродуктів навіть у найвіддаленішому містечку України.