10 березня у місті Запоріжжя відбулась відкрита презентація «Технології довголіття: від теорії до практики».

 

29–30 березня делегація ФІТАПІСВІТ® на чолі з Президентом та Засновником Компанії Валерієм Володимировичем Лавреновим взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Застосування методів лікування і апіпрепаратів у медичній, фармацевтичній та косметичній практиці», що відбулась на базі Національного фармацевтичного університету у місті Харків.

 

20–22 квітня у місті Львів відбувся III Лідерський Форум ФІТАПІСВІТ® 2018. Учасники Форуму першими ознайомилися з новинкою асортименту продукції ФІТАПІСВІТ® – свічкою вощинною прополісною (з ефектом аромотерапії) – та отримали у подарунок з особистим підписом Президента та Засновника Компанії перші примірники книги «Довголіття від природи з ФІТАПІСВІТ®», у якій достовірно, пізнавально та цікаво викладено матеріали та схеми застосування продукції ФІТАПІСВІТ®, що були підготовлені групою апітерапевтів на основі систематизованих результатів практичного досвіду.

 

15–17 червня Компанія ФІТАПІСВІТ® відсвяткувала Третю річницю у форматі уікенд-семінару. З цієї нагоди на найвищій точці України – перлині українських Карпат Говерлі – групою підкорювачів ФІТАПІСВІТ® був піднятий прапор Компанії!

На вершині Говерли відбулась презентація та перша дегустація нового продукту – антиоксидантного комплексу ВІТЕЛОНГ.

 

У липні свідченням позитивного іміджу Компанії стало обрання ґрунтовним виданням про мережевий маркетинг – журналом «Мир МЛМ» – Президента та Засновника Компанії ФІТАПІСВІТ® Валерія Володимировича Лавренова обличчям номеру, з центральною статтею «Відповідай за результат!».

 

7–9 вересня у місті Чернігів відбувся IV Лідерський Форум ФІТАПІСВІТ® 2018, що став унікальним бізнес-майданчиком для перших осіб Компанії та професіоналів MLM-індустрії.

 

4 жовтня перший веб-семінар ФІТАПІСВІТ® «Корекція здоров’я з продукцією ФІТАПІСВІТ®» об’єднав аудиторії з Кременчука, Калинівки, Чорноморська, Львова, Одеси, Житомира й Івано-Франківська та започаткував вдалу практику нового формату інтерактивного спілкування.