Впродовж 11 березня – 13 травня відбулась низка корпоративних регіональних семінарів (в межах Регіонального семінару ФІТАПІСВІТ® 2017) у містах Одеса, Дніпро, Маріуполь та Львів.

У першому півріччі 2017 року відкрились нові офіційні представництва Компанії ФІТАПІСВІТ® у місті Кривий Ріг, Чернігів та Харків.

 

17 червня в Києві, на святкуванні другої річниці Компанії ФІТАПІСВІТ®, був представлений новий ексклюзивний продукт – фітапідраже ІМПЕРІУМ – та перший каталог продукції ФІТАПІСВІТ®.

 

З 29 вересня по 4 жовтня делегація ФІТАПІСВІТ® на чолі з Президентом та Засновником Компанії Валерієм Лавреновим взяла участь у 45-му Міжнародному Конгресі Апімондія-2017, що зібрав у Стамбулі (Туреччина) фахівців у галузі бджільництва з понад 100 країн світу.

 

13–14 жовтня – в одному з найбільших міст Галичини (Івано-Франківськ) відбувся Лідерський форум ФІТАПІСВІТ® 2017.

 

24–28 жовтня на XI Міжнародному Нобелівському конгресі Україну одноосібно представляв доктор біологічних наук, академік, Президент Міжнародної Академії наук з апітерапії та бджільництва, Президент Міжнародного Фонду сприяння розвитку бджільництва та апіфітотерапії, голова наукової ради Компанії ФІТАПІСВІТ® Ігор Олександрович Дудов з доповіддю «Апіфітотерапія як комплекс геовітальних біопротекторів».

 

16 листопадателеміст «Івано-Франківськ–Маріуполь», долаючи географічні бар’єри, об’єднав єдиною інформаційною хвилею регіональні події західних та східних представництв Компанії ФІТАПІСВІТ®. Завдяки сучасним комунікаційним технологіям дистриб’ютори ФІТАПІСВІТ® відкрили для себе нові грані професійного зростання та розвитку MLM-бізнесу.

Впродовж року дистриб’ютори Компанії ФІТАПІСВІТ® взяли участь у Міжнародних виставках та фестивалях як на теренах України (Вінниця, Зеленодольськ, Кременчук, Львів, Чернігів, Івано-Франківськ), так і в європейських країнах (Німеччина, Польща).