1990

В Україні зареєстровано Загальносоюзне Науково-виробниче акціонерне об’єднання «Цвітень» (м. Дніпропетровськ). Головою Правління та Генеральним директором об’єднання було обрано Ігоря Олександровича Дудова. За унікальними рецептурами і технологіями «Цвітень» випускав композиційну продукцію оздоровчого спрямування на основі продуктів бджільництва і лікарських рослин.

 

1993

За розробками Кафедри технології ліків Запорізького державного медичного університету було затверджено нормативну документацію та зареєстровано в МОЗ України оригінальні лікарські засоби НВАО «Цвітень»: настоянки складні «Апівіт», «Гепафітол» та «Фітовіт», креми «Фітапімаст», «Діал», «Сінаполіс», «Фітапіол», гранули «Фітапіброн», «Фітапігаст», «Фітофіл», «Фітапілайф», «Панкреофіл».

 

1995

Створена Міжнародна академія наук з апітерапії та бджільництва, фундаторами якої були дійсні члени Української, Російської та Литовської національних академій наук. Президентом Міжнародної академії наук з апітерапії та бджільництва обрано доктора біологічних наук Ігоря Олександровича Дудова.

 

1997

За несприятливих економічних умов НВАО «Цвітень» призупиняє свою діяльність і передає в тимчасове користування технічні умови, рецептури і технологічні інструкції виробництва сільськогосподарському кооперативу «Тенторіум» (м. Перм, Росія).

За керівництвом І.О. Дудова (доктор біологічних наук, Президент Міжнародної Академії наук з апітерапії та бджільництва) в місті Перм налагоджується та запускається виробництво бальзамів, кремів та драже на основі продуктів бджільництва та лікарських рослин.